İyi Bir Geleceğe, Güçlü Bir Adım...

Kalite Politikası

      Avrasya Mesleki Yeterlilik Merkezi olarak verdiğimiz kaliteli hizmetin ölçütlerini; bağımsız olma, zaman yönetiminde başarı, karşılıklı güven, kapsamlı iş birliği, prosedür takibinde devamlılık, hizmet sonrası destek ve güncellenebilir, proaktif çalışma yöntemleri şeklinde belirliyoruz. 

     Kuruluş çalışanlarımızın görevleriyle ilgili tüm kalite gerekliliklerini öğrenmelerini ve  işletmelerinizi bilgi toplumunun gerektirdiği değişime ve teknolojik yeniliklere hazırlamayı hedefliyoruz. Kazanımlarımıza, birlikte çalıştığımız kurum veya kişilerin başarılarını referans olarak eklemeyi ve süreklilik arz eden hizmetlerimizle çalışanlarınızın edindikleri tecrübe ve bilgileri işlerinde uygulamalarını sağlayarak hizmet kalitemizin düzeyini artırmayı görevimiz biliyoruz.

Doğru Bilgi Akışı, Zamanında Yönlendirme

     Her geçen gün değişimin baş döndürücü hızıyla kendini gösterdiği iş dünyası; yeniliklere açık olmayı, verimliliği, hizmetlerimizin geliştirilmesi ve sunumunda belge talep edenlerin istek ve beklentilerini göz önünde bulundurmaya odaklanmayı, hizmet sunduğumuz kurum ve kişileri sektörlerinde daima  bir adım öne taşımayı gerektiriyor. İşimiz, bu bağlamda en doğru ve güvenilir prosedürlerle sertifikalandırma sürecini sorunsuz şekilde tamamlamak. 


     Hizmet ilkelerimziden taviz vermeden rekabet edebiliyor ve hizmet alanımızı sürekli genişletiyoruz. Kurumsal profilimizle çalışmalarımızı profesyonelce devam ettiriyor, bu hizmetleri sağlarken de ilgili yasal yükümlülüklerimizi yerine getiriyoruz. Personel Belgelendirme kuruluşu olarak göstereceğimiz faaliyetlerimizin tümünde, tarafsızlıkla hizmet vermek, TS EN ISO IEC 17024 Standardının gereklerini yerine getirmek ve sürekliliğini sağlayarak başarıdaki kalıcılık ve artışı sağlamak, personel belgelendirme talebinde bulunan adaylara titizlikle adil yaklaşımlarda bulunmak, bu bağlamda bağımsız ve sadece bilime ve gelişime odaklı süreçleri işletmek, belgelendirdiğimiz tüm bireylerin bilgilerini gizlilik ve güvenlik şartlarımıza göre muhafaza etmek, hizmetleri sunabileceğimiz yerel ve uluslararası pazarlardaki nüfuzumuzu artırmak, Türkiye’de ve dünyada yetkin, aktif ve sürdürülebilir bir ölçme, değerlendirme, belgelendirme merkezi olarak tercih edilen kuruluşlardan birisi olmak en büyük kalite parametremiz, genişletilebilir vizyonumuz ve temel çalışma politikamızdır. 
 

Genel Müdür
Yük.Müh. KAZIM ÖZÇELİK